KONTAKT

KONTAKT

Drodzy Państwo,

Jeśli spodobały się Wam nasze zdjęcia lub chcielibyście zobaczyć ich więcej zapraszamy do kontaktu. Proszę napiszcie do Nas. Opiszcie nam swoje oczekiwania a My postaramy się aby Wasza Uroczystość była perfekcyjna w każdym detalu.

  • Paweł Wierzbicki 602 316 207
  • Kinga Rupslaukis 734 161 037
  • Email info@kingaphoto.com

Rekomendacje:


Please prove you are human by selecting the House.

Obsługujemy tych z Państwa, którzy chcą by fotografia stanowiła główna cześć ślubu i była wspomnieniem na lata i pokolenia. Mamy doświadczenie w fotografowaniu rożnych narodowości i wyznań, nasza historia z fotografią rozpoczęła się w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych oraz zleceń na rynku europejskim.

Pracujemy w zespole dwóch fotografów aby móc zarejestrować Państwa święto z dwóch różnych ujęć. Na sali weselnej zawsze pracujemy z oświetleniem studyjnym.

Jesteśmy mieszkańcami Krakowa, natomiast fotografujemy na terenie całego kraju.

Pakiety mogą być dostosowane do potrzeb Zamawiającego, na podstawie lokalizacji i liczby godzin. Fotografie są nagrywane na DVD, w oryginalnych rozmiarach z możliwościami drukowania i powielania.
Projekty foto albumów, projektowane indywidualnie w programie graficznym na zamówienie oraz dostosowywane do gustu lub potrzeb Zamawiającego w najwyższej technologii i standardzie.

Uprzejmie prosimy o wysłanie emaila w celu uzgodnienia detali, cen oraz pakietów.

Zapraszamy do odwiedzin naszego bloga
BLOG: kingaphoto.wordpress.com/ 
BLOG: fotografslubnykrakow.wordpress.com/
BLOG: kingaphotosite.wordpress.com/blog/
BLOG: profesjonalnafotografiaslubna.photo.blog/

Fotografia Rodzinna
BLOG: kingaphotofamily.wordpress.com/