KONTAKT

KONTAKT

Drodzy Państwo,

Jeśli spodobały się Wam moje zdjęcia lub chcielibyście zobaczyć ich więcej zapraszamy do kontaktu. Proszę napiszcie do mnie. Opiszcie swoje oczekiwania a ja postaram się aby Wasza Uroczystość była perfekcyjna w każdym detalu.

  • Kinga Rupslaukis 697 464 458
  • Email info@kingaphoto.com, kingarupslaukis@gmail.com

Rekomendacje:

Fotograf Ślubny


Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.


Obsługuję tych z Państwa, którzy chcą by fotografia stanowiła główna cześć ślubu i była wspomnieniem na lata i pokolenia. Mam doświadczenie w fotografowaniu rożnych narodowości i wyznań, moja historia z fotografią rozpoczęła się w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych oraz zleceń na rynku europejskim.

Pracuję na sali weselnej zawsze z oświetleniem studyjnym.

Mieszkam w Krakowie, natomiast fotografuje na terenie całego kraju.

Jeżeli Państwa życzeniem było by zarejestrowanie Państwa święta z dwóch różnych ujęć to na taką okoliczność współpracuje z drugim fotografem i wtedy pracujemy w zespole na uroczystości.

Pakiety mogą być dostosowane do potrzeb Zamawiającego, na podstawie lokalizacji i liczby godzin. Fotografie są nagrywane na DVD lub pendrive, w oryginalnych rozmiarach z możliwościami drukowania i powielania.
Projekty foto albumów, projektowane indywidualnie w programie graficznym na zamówienie oraz dostosowywane do gustu lub potrzeb Zamawiającego w najwyższej technologii i standardzie.

Uprzejmie proszę o wysłanie emaila w celu uzgodnienia detali, cen oraz pakietów.